ציפוי קרמי לרכב

הדשא של השכן תמיד ירוק יותר. ובכן , כשמדובר ברכב של השכן האמרה ככל הנראה נכונה. אנחנו כל כך רגילים לטיפולים בנאלים שלא בהכרח מטיבים עם רכבנו. יום שישי מגיע ואנחנו מכניסים את הרכב לשטיפה. לפעמים במכונת שטיפה אמריקאית ולפעמים מפנקים את עצמנו עם שטיפה ידנית יסודית יותר. סבון ומים ניתזים לגוף הרכב וכימיקלים רבים מסייעים בניקוי הרכב. בקיצור – אנחנו משועבדים לניקיון !

ציפוי קרמי לרכב – אז מה יוצא לי מזה?

גם אתם שואלים את עצמכם מדוע יש צורך לצפות את הרכב בציפוי מיוחד? ובכן, יש כמה תשובות לכך:

  • ניקיון רכב מופחת – הציפוי הקרמי הופך את החיים לקשים במיוחד ללכלוך ומזהמים נוספים. לאחר הציפוי , השכבה החיצונית של הרכב הופכת ל "שכבת זכוכית " חלקלקה, כזו שהלכלוך מתקשה להידבק אליה. אנחנו לא אומרים שלא יהיה לכלוך כלל כן ? אבל בהחלט תהיה הפתחה משמעותית.
  • נראה כאילו יצא מהחברה ציפוי קרמי לרכב מעניק לו את אפקט המראה המפורסם. לאחר הציפוי, הרכב נראה נהדר מכל זווית ואור מעניק לו ברק שאין כמוהו על אף רכב אחר. תחזוקה בסיסית ושמירה על הכללים מבטיחה שהרכב ישאר חדש ומוגן לאורך שנים ארוכות.
  • השקעה מוצלחת ששומרת על ערכו של הרכב – כשאו קונים רכב יד 2 , הדבר הראשון שאנו שמים לב אליו הוא צבע הרכב ובודקים האם המשטח החיצוני נקי מפגמים. לכולנו חשוב המראה החיצוני של הרכב הבא בוא ניסע. מעבר ליופי והברק העוצמתי שהציפוי מעניק , ציפוי קרמי דואג לספק שכבת הגנה עבה שתפקידה להפריד את צבע הרכב ממפגעי הסביבה. וכך, הוא דואג שצבע הרכב ישאר חדש לאורך זמן ומעלה את ערכו של הרכב בעיני קונים פוטנציאלים.
  • סופרמן של מכוניות – הציפוי הקרמי מספק שכבה הידרופובית אשר דוחה את המים ובכך מסייעת ב"סילוק" המים מהשמשות ומגדילה בכך את שדה הראייה של הנהג בנסיעות גשומות.

Nano-Y – והרכב שלכם כמו חדש!

תהיתם מדוע הרכב של השכן תמיד נראה נקי ומבריק? ובכן, סביר להניח שהוא ביצע ציפוי קרמי לרכב. היתרונות בציפוי קרמי כל כך נרחבים ומגוונים שכדאי גם לכם לשקול לעשות זאת. על מנת לבצע את הטיפול נדרשת הכנה מוקדמת רחבה הכוללת הכנה מקיפה ויסודית של משטח הצבע לפני שמתחילים. מריחת שכבה אחת לקחת כשש שעות עבודה על ידי דיטיילר מיומן. חשוב מאוד למרוח כל שכבה בצורה איטית על מנת לכסות את כל משטח העבודה.

ב-Nano-Y אנו כל כך בטוחים באיכות העבודה שלנו ולכן מעניקים לכם אחריות על הטיפול למשך תקופה ממושכת. כמו כן, אנו מציעים לכם שירותי דיטיילינג נוספים כגון הכנת הרכב למכירה או סתם על מנת לחדשו, פוליש ווקס, בידוד אקוסטי לרכב, צביעה בטבילה, הוצאת מכות פח, PDR, ועוד.. בקרו באתר שלנו!

נכתב ע"י Nano-Y – ציפויים קרמים ודיטיילינג לרכב

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני