ציפוי ננו קרמי

אתה מתבונן ברכב שלך וחושב לעצמך , הגיע הזמן לשטיפה. אז אתה מניע את הרכב , ומגיע למכון השטיפה הקרוב. לאחר השטיפה אתה מתבונן שוב ולא מבין למה יש כל כך הרבה שריטות ומערבולות על הרכב. עובד יום ועוד יום ועוד כתמים ושריטות חדשות נחשפות על גבי הרכב אם זה כתוצאה משחיקה או אבנים המתעופפות במהלך הנסיעה או כתוצאה מקרינת השמש הגורמת לצבע הרכב לדהות ולהתקלף.

הידעת שיש פתרון המגן על הרכב שלך מפני מזהמים והמזיקים ושומר על נראות הרכב לאורך זמן ?

ציפוי ננו קרמי לרכב ב Nano Y :

אז מהו ציפוי ננו קרמי לרכב?

ציפוי קרמי הוא חומר נוזלי אשר מושם בצורה ידנית על המרכב החיצוני של הרכב ויוצר מעין שכבת הגנה שמבודדת את הסביבה החיצונית מצבע הרכב.

ניתן לומר שהציפוי הקרמי הוא מעין " שכבת זכוכית " אך יותר אלסטית אשר נדבקת לצבע הרכב באופן קבוע ומספקת לו שכבת הגנה נוספת ממפגעי הסביבה.

למה לעשות ציפוי ננו קרמי ?

 

הגנה מפני מפגעי הסביבה.

הציפוי מגן על הרכב מפני גללי ציפורים , חרקים , לכלוך , זפת , קרינת השמש גשם חומצי ועוד מזהמים אשר מנסים להאיץ את דהייתו של צבע הרכב ואת התיישנותו.

מבריק חלק ומהפנט

ציפוי קרמי משאיר את הרכב מבריק וחלקלק. 

הציפוי הנוזלי מתחבר לשכבת הרכב ויוצר מעין שכבת זכוכית נוספת אשר לא רק מגנה על הרכב אלא גם מעניקה לו ברק נוסף.

פחות ניקיון ותחזוקה

הציפוי הוא חומר הידרופובי הדוחה מים ומזהמים ומפחית הצטברות של לכלוך על הרכב ובכך תהליך ניקיון הרכב הופך קל ופשוט מתמיד.

ציפוי ננו קרמי לרכב – איזה סוג אדם אתה ?

לא משנה אם אנחנו עצמאים או שכירים , כולנו רוכשים באיזה שהוא שלב רכב חדש או רכב יד שנייה. מראה הרכב מצביע בדרך כלל על סוג האדם שאנחנו , רכב מטופח יכול להצביע על אדם מסודר ועקבי שניתן לסמוך עליו ואילו רכב מטונף עלול להצביע על אדם שנוטה לדחות דברים וכזה אדם יכול להיתפס כלא אמין.

ציפוי ננו קרמי לרכב – מהו ? ואיך הוא הופך את פעולת הניקוי לקלה מתמיד ?

ציפוי ננו קרמי לרכב הוא חומר נוזלי אשר מושם בצורה ידנית על המרכב החיצוני של הרכב ויוצר מעין שכבת הגנה שמבודדת את הסביבה החיצונית מצבע הרכב. ניתן לחשוב על הציפוי כמעין "שכבת זכוכית" אך יותר אלסטית אשר נדבקת באופן קבוע לצבע הרכב ומספקת לו שכבת הגנה ממפגעי הסביבה והזמן. אני  קוראים  לה "שכבת הזכוכית" מכיוון שלאחר הציפוי הרכב מקבל את "אפקט המראה" ו"אפקט ההשתקפות". הדומה מאוד לזכוכית ולכן מקבל מאיתנו את הכינוי "שכבת הזכוכית".

ציפוי ננו קרמי לרכב הופך את פעולת ניקוי הרכב לקלה מאי פעם. הציפוי הוא חומר הידרופובי הדוחה מים ולכלוך." שכבת הזכוכית " יוצרת מעין שכבה חלקלקה אשר מונעת מזוהמה רבה להידבק לצבע הרכב ובכך הופכת את תהליך הניקוי לקל מתמיד.

ל "שכבת הזכוכית" יתרונות נוספים. הציפוי מגן על צבע הרכב מפני גללי ציפורים , חרקים , לכלוך , זפת , קרינת השמש uv , גשם חומצי ועוד מזהמים נוספים אשר מנסים להאיץ את דהייתו של צבע הרכב ואת התיישנותו.

הגנה מושלמת לכל נהג!

ציפוי ננו קרמי לשמשות הרכב יגביר את יכולת הנהג לראות את הכביש והדרך – החומר ממנו עשוי הציפוי הוא חומר בעל תכונה הידרופובית ( דוחה מים ). ללא ציפוי מגן , המים נשארים על שמשת הרכב ולא מחליקים מטה ואילו בשמשה שעברה ציפוי קרמי , המים אינם "עומדים" על שמשת הרכב אלא מחליקים מטה. ציפוי ננו קרמי לשמשות מגדיל את שדה הראייה בכ 60 אחוז ומפחית את הצורך בשימוש במגבים. במהירויות נמוכות , הציפוי כמעט ומעלים את הצורך בשימוש במגבי הרכב.

ציפוי ננו קרמי לרכב מומלץ לכל החפץ בהגנה מושלמת לרכב.

 נכתב ע"י Nano-Y – ציפויים קרמים ודיטיילינג לרכב.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני