ציפוי ננו קרמי

אתה מתבונן ברכב שלך וחושב לעצמך , הגיע הזמן לשטיפה. אז אתה מניע את הרכב , ומגיע למכון השטיפה הקרוב. לאחר השטיפה אתה מתבונן שוב ולא מבין למה יש כל כך הרבה שריטות ומערבולות על הרכב. עובד יום ועוד יום ועוד כתמים ושריטות חדשות נחשפות על גבי הרכב אם זה כתוצאה משחיקה או אבנים המתעופפות במהלך הנסיעה או כתוצאה מקרינת השמש הגורמת לצבע הרכב לדהות ולהתקלף.

הידעת שיש פתרון המגן על הרכב שלך מפני מזהמים והמזיקים ושומר על נראות הרכב לאורך זמן ?

ציפוי ננו קרמי לרכב ב Nano Y :

אז מהו ציפוי ננו קרמי לרכב?

ציפוי קרמי הוא חומר נוזלי אשר מושם בצורה ידנית על המרכב החיצוני של הרכב ויוצר מעין שכבת הגנה שמבודדת את הסביבה החיצונית מצבע הרכב.

ניתן לומר שהציפוי הקרמי הוא מעין " שכבת זכוכית " אך יותר אלסטית אשר נדבקת לצבע הרכב באופן קבוע ומספקת לו שכבת הגנה נוספת ממפגעי הסביבה.

למה לעשות ציפוי ננו קרמי ?

 

הגנה מפני מפגעי הסביבה.

הציפוי מגן על הרכב מפני גללי ציפורים , חרקים , לכלוך , זפת , קרינת השמש גשם חומצי ועוד מזהמים אשר מנסים להאיץ את דהייתו של צבע הרכב ואת התיישנותו.

מבריק חלק ומהפנט

ציפוי קרמי משאיר את הרכב מבריק וחלקלק. 

הציפוי הנוזלי מתחבר לשכבת הרכב ויוצר מעין שכבת זכוכית נוספת אשר לא רק מגנה על הרכב אלא גם מעניקה לו ברק נוסף.

פחות ניקיון ותחזוקה

הציפוי הוא חומר הידרופובי הדוחה מים ומזהמים ומפחית הצטברות של לכלוך על הרכב ובכך תהליך ניקיון הרכב הופך קל ופשוט מתמיד.

ציפוי ננו קרמי לרכב – איזה סוג אדם אתה ?

לא משנה אם אנחנו עצמאים או שכירים , כולנו רוכשים באיזה שהוא שלב רכב חדש או רכב יד שנייה. מראה הרכב מצביע בדרך כלל על סוג האדם שאנחנו , רכב מטופח יכול להצביע על אדם מסודר ועקבי שניתן לסמוך עליו ואילו רכב מטונף עלול להצביע על אדם שנוטה לדחות דברים וכזה אדם יכול להיתפס כלא אמין.

ציפוי ננו קרמי לרכב – מהו ? ואיך הוא הופך את פעולת הניקוי לקלה מתמיד ?

ציפוי ננו קרמי לרכב הוא חומר נוזלי אשר מושם בצורה ידנית על המרכב החיצוני של הרכב ויוצר מעין שכבת הגנה שמבודדת את הסביבה החיצונית מצבע הרכב. ניתן לחשוב על הציפוי כמעין "שכבת זכוכית" אך יותר אלסטית אשר נדבקת באופן קבוע לצבע הרכב ומספקת לו שכבת הגנה ממפגעי הסביבה והזמן. אני  קוראים  לה "שכבת הזכוכית" מכיוון שלאחר הציפוי הרכב מקבל את "אפקט המראה" ו"אפקט ההשתקפות". הדומה מאוד לזכוכית ולכן מקבל מאיתנו את הכינוי "שכבת הזכוכית".

ציפוי ננו קרמי לרכב הופך את פעולת ניקוי הרכב לקלה מאי פעם. הציפוי הוא חומר הידרופובי הדוחה מים ולכלוך." שכבת הזכוכית " יוצרת מעין שכבה חלקלקה אשר מונעת מזוהמה רבה להידבק לצבע הרכב ובכך הופכת את תהליך הניקוי לקל מתמיד.

ל "שכבת הזכוכית" יתרונות נוספים. הציפוי מגן על צבע הרכב מפני גללי ציפורים , חרקים , לכלוך , זפת , קרינת השמש uv , גשם חומצי ועוד מזהמים נוספים אשר מנסים להאיץ את דהייתו של צבע הרכב ואת התיישנותו.

הגנה מושלמת לכל נהג!

ציפוי ננו קרמי לשמשות הרכב יגביר את יכולת הנהג לראות את הכביש והדרך – החומר ממנו עשוי הציפוי הוא חומר בעל תכונה הידרופובית ( דוחה מים ). ללא ציפוי מגן , המים נשארים על שמשת הרכב ולא מחליקים מטה ואילו בשמשה שעברה ציפוי קרמי , המים אינם "עומדים" על שמשת הרכב אלא מחליקים מטה. ציפוי ננו קרמי לשמשות מגדיל את שדה הראייה בכ 60 אחוז ומפחית את הצורך בשימוש במגבים. במהירויות נמוכות , הציפוי כמעט ומעלים את הצורך בשימוש במגבי הרכב.

ציפוי ננו קרמי לרכב מומלץ לכל החפץ בהגנה מושלמת לרכב.

 נכתב ע"י Nano-Y – ציפויים קרמים ודיטיילינג לרכב.

מידע נוסף בנושא

ציפוי ננו לרכב חדש

ציפוי ננו לרכב חדש הוא לעיתים רבות החלטה שנובעת מתוך רצון לשמור על מבנה הרכב ולהימנע משריטות או פגיעות בשלדה ובפח. אומנם אתם מקבלים את הרכב שלכם נטול פגמים ומוכן לנסיעה, אך אם כבר השקעתם כל כך הרבה כספים על מנת לרכוש רכב חדש מהניילון, אתם רוצים להבטיח שהרכב יישמר בצורה הטובה ביותר למשך פרק זמן ארוך מאוד. ועל כן, מומלץ לבחור בחברה מיומנת שיכולה לבצע את עבודות הניקוי והציפוי, תוך הגנה על המכונית שלכם, ושימוש בחומרים המתקדמים ביותר ליצירת כיסוי עמיד לאורך שנים. חברת NANO Y היא חברה המתמחה בציפוי ננו לרוכב חדש ומאפשרת לכל לקוחותיה לקבל את התוצר המושלם לרכב החדש שלהם.

מדוע לבחור לשים ציפוי ננו לרכב חדש?

רכב שמגיע אליכם ישירות מהיצרן, הוא במרבית הפעמים מטרה לטיפול ציפוי ננו לרכב חדש. הבעלים בוחרים לבצע את ההליך מכמה סיבות, בניהן ניתן למצוא:

  • נראות – הצבע החדש של הרכב שלכם, יכול להישמר באותו הגוון לאורך תקופה ארוכה יותר תחת ציפוי ננו. למרות השמש הישראלית החמה, הצבע שלכם לא ידהה או ישנה את גווניו, במיוחד אם מדובר על רכבים בצבעים לא רגילים כמו אדום, או ירוק.
  • נזקי המים – גם צבעי רכב, בדיוק כמו כל סוג צבע אחר, יכולים להיות חשופים לנזקי המים המתמשכים. אמנם חברות היצור משתמשות בשכבות כיסוי לרכבים בעת ההרכבה, אך אם אתם רוצים להבטיח שהרכב שלכם לא יפגע, ציפוי ננו לרכב חדש הוא פתרון מושלם.
  • מראה יוקרתי – הגימור שנוצר כאשר אתם משתמשים בציפוי ננו לרכב חדש הוא גימור מבריק. התוצר הסופי, נותן לרכב שלכם את התחושה היוקרתית והמושלמת שאתם רוצים ליצור. הרושם הראשוני מהרכב שלכם יהיה כל כך מיוחד שאתם תהפכו לשיחת היום בשכונה.

מתחילים ברגל ימין – נסיעה עם רכב מוגן בשלמות

השימוש שאתם עושים בכל ציפוי ננו לרכב חדש הוא שימוש לטווח האורך. על פי רוב, מדובר בטווח עמידות של שנה עד שנתיים. אמנם מדובר על טווח שתלוי רבות ברמת התחזוקה שלכם, אך אתם תמיד יכולים לחדש את הציפוי ולהחזיר את המראה היוקרתי לרכב שלכם. לפיכך מומלץ להסתייע בחברה מקצועית, כמו חברת NANO Y. החברה מתמחה בציפויי ננו לרכבים חדשים ויכולה לאפשר לכם לקבל את הכיסוי האולטימטיבי לרכב החדש, בזמן העבודה המהירה והמקצועי ביותר בשוק, ועם החומרים הכי חדישים.

ציפוי קרמי לרכב מחיר

המכונית שלכם, היא הכלי בו אתם עושים את השימוש המאסיבי ביותר בכל יום ביומו. במדינת ישראל הצפופה ממילא, קשה מאוד להתנייד בלי כלי רכב פרטי, ועל כן, הישראלים מוכנים להשקיע משאבים רבים על מנת להפוך את הרכב שלכם לנוח ונעים ככל האפשר. בדיוק לשם כך, קיימים כיום בשוק הרכב, טיפולים שונים שיכולים לאפשר לכם לקבל את המכונית המושלמת מבחינת נראות ובטיחות כאחד. אחד מהטיפולים הללו הוא ציפוי קרמי. בכל הנוגע לטיפולי ציפוי קרמי לרכב מחיר הוא פן אותו אתם רוצים לברר עוד לפני תחילת העבודה, כמו גם סוג הטיפול שאתם עתידים לקבל. חברת NANO Y מאפשרת לכם לקבל את הטיפול המושלם לרכב, ליצור הגנה חיצונית ללא פגמים.

ציפוי קרמי לרכב – שנותן לכם שקט

האפשרות לבצע תהליך ציפוי מחדש לרכב שלכם, פותחת את כל עולם התחזוקה בתחום הרכב לתחרות. זאת, בשל העובדה שאתם רוצים למצוא את הטיפול האיכותי ביותר, שיעמוד בסטנדרטים שלכם. כמו כן, בטיפולי ציפוי קרמי לרכב מחיר משחק תפקיד משמעותי. על כן, הכדור נמצא בידיים שלכם, ואתם יכולים לבחור. לצד זאת, מומלץ להבין מה הן הסיבות שבגללן אתם רוצים לפנות לתהליך זה, ולפי כך לבחור את מבצעי העבודה שלכם.

ניתן לפנות לטיפול עם רכב חדש, אשר אתם מעוניינים להעניק לו שכבת הגנה נוספת, על מנת למזער נזקים עתידיים. במצב כזה פעולת הציפוי תהיה קלה ומהירה הרבה יותר. הרכב נטול הפגמים, לא מחייב את העובדים להשקיע מחשבה ותכנון בציפוי.

לעומת זאת, אם אתם מגיעים עם מכונית שעברה כמה תלאות בדרך, ויש לה סימנים של בלאי או של תאונות דרכים מדובר על עבודה שונה לגמרי. במצב כזה, אתם מעוניינים למצוא את אנשי המקצוע שיבצעו את עבודות הציפוי בצורה העדינה והיסודית ביותר. כל סדר ושריטה יכולים לקבל את המענה המתאים, ואתם רק צריכים להבטיח זאת על ידי בחירה באנשי הצוות המיומנים ביותר.

טיפולים מתאימים לרכב המשפחתי

אם החלטתם להעניק לרכב המשפחתי שלכם את הטיפול האולטימטיבי לשכבת הצבע והפח, אתם רוצים לעשות זאת בחוכמה. על כן, ניתן ורצוי לפנות לצוות מיומן בתחום, כמו הצוות המקצועי של חברת NANO Y, אשר יכול לאפשר לכם לקבל ציפוי קרמי לרכב באיכות ללא פשרות. אנו נבצע את העבודה בצורה המושלמת וניצור לכם את הכיסוי האופטימלי מפני פגיעות חיצוניות, שיעמוד איתן לאורך שנים ארוכות.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני