ציפוי ננו קרמי לשמשות הרכב

כל בעל רכב מודע לתחושת האכזבה והתסכול לנוכח העובדה שלא משנה כמה ננסה לשמור על הרכב שלנו , מרבית הנזקים כלל אינו תלויים בנו אלא במפגעי מזג האוויר ובמפגעי אנוש. השקעת ברכב חדש או רכב יש שנייה במצב טוב ושמת בו את מיטב כספך , אתה מבין שיש צורך בהגנה קבועה על מנת שבעוד מספר שנים , כשתרצה להחליף, הרכב עדיין יראה נהדר ויהיה אטרקטיבי ביחס לרכבים אחרים הנמכרים במקביל. אז איך מתבלטים ?

ציפוי ננו קרמי – כבר לא רק לרכבי יוקרה

בעבר , ציפוי ננו קרמי יושם אך ורק על רכבי יוקרה עקב מחירו הגבוה. ואילו היום , מיושם על כל סוגי הרכב. מרכבי מיני קטנים דוגמת קיה פיקנטו , יונדאי i10 ועד רכבי יוקרה שעלותם מיליוני שקלים. לאחרונה אנו רואים אצלנו בסדנה יותר ויותר רכבי מיני קטנים המגיעים לבצע את הציפוי ננו קרמי. בעלי רכבים מבינים כי במדינה בה מחליפים רכב כל שנתיים , שלוש בממוצע והיצע רכבי יד 2 כל כך גדול , יש צורך להתבלט על פני המתחרים.

ציפוי ננו קרמי – השקעה טובה שמחזירה את עצמה במכירה.

אני רוצה לתאר לכם מצב מוכר , כזה שאתם רוצים למכור רכב , העליתם מודעה ביד 2 והטלפונים מתחילים לזרום. הקונים הפוטנציאלים מתעניינים , באים לראות את הרכב ומנסים להוריד את המחיר. אתם טוענים שהרכב שמור אך הקונה יודע שזה עוד משפט שנועד לקשור אותו לעסקה. חברות הליסינג מציעות את אותו הרכב ב 15 אחוז פחות, ואת הקונה לא מעניין שהרכב היה קודם לכן אצל ברוך שנסע איתו כמו משוגע. הרי גם ככה בעוד שנתיים הוא מתכוון להחליף את הרכב שוב. אז למה שירכוש רכב בבעלות פרטית ? הקשיים במכירת רכב פרטי הם רבים וחשוב מאוד ליצור יתרונות רבים ככל האפשר שיאפשרו לרוכש פוטנציאלי לבחור דווקא בכם. ציפוי ננו קרמי שומר על המראה החיצוני של רכבך ומעניק לו הגנה וברק יוצא דופן שנשמר לאורך שנים ארוכות. ובכך מסייע בשמירת ערך הרכב ומעלה את האטרקטיביות שלו בעיני רוכשים. לא סתם מצפים רכבי יוקרה בציפוי קרמי לרכב – השיטה עובדת , נקודה.

ציפוי ננו קרמי – הנאה צרופה בכל מבט

היתרונות אשר מספק הציפוי הקרמי הם רבים ומגוונים. הוא חוסם קרינת uv ומאפשר לצבע הרכב להישאר יפיפה וחדש לאורך שנים. הוא מונע קילופי צבע טבעיים. דוחה מים ולכלוך. ציפוי ננו ברכב הופך את פעולת הניקיון לקלה יותר מאי פעם וחשוב לא פחות – הציפוי מעניק לרכב את " אפקט המראה " המפורסם. כשעובר רכב שעבר ציפוי קרמי על הכביש , מיד מרגישים שמשהו שונה. לא משנה מהיכן תסתכל , הרכב יראה מבריק והצבע הופך עשיר וחי הרבה יותר. הציפוי הקרמי בא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר על צבעים מטאליים אך לא רק. אפקט ההשתקפות מקנה לרכב מראה מרהיב תחת השמש ומפזר את קרני השמש לכל כיוון.

מידע נוסף ומחיר ציפוי ננו קרמי לרכב.

 

ב Nano-Y אנו מתמחים בציפויים קרמים איכותיים ומשתמשים בציפויים הטובים ביותר הקיימים היום. רבים מלקוחותינו מכנים אותנו " הגרמנים " בגלל שיטת העבודה שלנו. אנו משקיעים בכל פרוייקט ולא חוסכים בזמן.

אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו ולשאול כל שאלה באהבה רבה,

 

03-965-2233

ז'בוטינסקי 96 , פתח תקווה. (חנייה בשפע!)

נכתב ע"י Nano-Y – ציפויים קרמים ודיטיילינג לרכב

 

מידע נוסף בנושא

3564567

שגעדגרידגכעיכעידכי

123

'קא'אשעדאעשדעשד

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני