ציפוי ננו לרכב

ציפוי ננו לרכב מספק פתרון הגנה איכותי שכדאי ואף חשוב להכיר. קניית רכב חדש הוא אירוע מרגש, אתם מגיעים אל סוכנות הרכב, נרגשים מן המעמד, בוחרים את רכב חלומותיכם , לוחצים ידיים וממתינים להגעתו. כשהטלפון מצלצל ומודיעים לכם שהרכב מוכן אתם מחייכים וממהרים לסוכנות. אתם קורעים את הניילון, נכנסים לרכב ומניעים. הרכב החדש שלכם נוצץ ונקי ואתם נוהגים בו בשמחה ובאושר. עד שיום אחד לאחר השטיפה השבועית אתם מגלים שהרכב כבר אינו חלק ונקי , מערבולות ושריטות מעטרים כעת את צבע הרכב והברק הוא כבר אינו אותו ברק. מזג האוויר, האבנים והאבק הנישא ברוח וגם השטיפות התכופות במכונות השטיפה בתחנות הדלק גרמו לצבע הרכב לדהות ולאבד את הברק וכעת הוא כבר לא נראה כמו שהוא היה ביום הקניה שלו. חברת NANO Y היא חברה מקצועית ואיכותית אשר מספקת שירותים של ציפוי ננו, דיטיילינג לרכב, ציפוי קרמי , פוליש ווקס , הכנת רכב למכירה ועוד.

ציפוי ננו לרכב למי זה מתאים?

כל בעל רכב אשר מעוניין לשמור ולספק הגנה קבועה לכלי הרכב שלו ולשמר את הצבע והגוון המקורי שלו בנוסף לכך שהציפוי ננו מקנה לרכב מראה יוקרתי ומבריק הרבה יותר מאשר ביום קנייתו יכול לפנות ולקבל שירות איכותי שכולל ייעוץ מקצועי , מיומנות בביצוע העבודה ושימור בחומרים הטובים והעמידים ביותר שקיימים. מדובר על טיפול ייחודי שמבוצע בעזרת חומר אשר מפריד את צבע הרכב ממפגעי הסביבה. מזג האוויר, קרני השמש והחיכוך התמידי במהלך הנסיעה עם אבק ואבנים הניתזות מהכביש. ציפוי ננו לרכב הוא חומר אלסטי ועמיד אשר אינו דורש תחזוקה מיוחדת. הציפוי מייצר מעין " שכבה " עבה נוספת על צבע הרכב.

היתרונות הבולטים ביותר של ציפוי ננו קרמי:

  • תחזוקה מופחתת – שכבת ההגנה אינה מאפשרת ללכלוך לדבוק לצבע הרכב , בגלגלים או על השמשות. הציפוי מאפשר לך תחזוקה קלה יותר ומפחיתה את תדירות ואינטנסיביות הניקיון. אם בעבר היית צריך לשפשף את הרכב על מנת להסיר את הלכלוך , לאחר הציפוי הורדת הלכלוך תתבצע ביתר קלות.
  • הרכב נראה חדש כל הזמן שמעתם על אפקט המראה ? ציפוי ננו קרמי יוצר על הרכב את אפקט ההשתקפות. השכבה החדשה שמתווספת לצבע הרכב היא כל כך מרהיבה ביופייה ומבריקה שבעזרת תחזוקה בסיסית הרכב נשאר חדש כל הזמן.
  • השקעה שמחזירה את עצמה הציפוי מגן על הרכב מפני "הזדקנות טבעית" לאחר מספר שנים כאשר רכבים דומים יאבדו מצבם ומיופיים תוכל למכור את רכבך במחיר גבוה ממחיר השוק. ציפוי קרמי שומר על ערך הכסף שלך וידוע כהשקעה טובה לטווח הקרוב והרחוק.
  • הגנה מצילת חיים – הידעתם שציפוי ננו קרמי על שמשות הרכב בזמן החורף מגדיל את יכולת הנראות של הנהג בעד 60 אחוז ? הציפוי הוא חומר הידרופובי אשר דוחה מים. הגשם היורד על שמשת הרכב מחליק באלגנטיות ומגביר את יכולת נראות הכביש והסביבה במהלך הנסיעה.
ציפוי ננו לרכב מספק פתרון הגנה איכותי לרכב שלכם

Close up of different cars in a row

ציפוי ננו לרכב – לא רק הגנה !

ראיתם פעם ב.מ.ו או מרצדס אחרי 5 שנים ? האם היצרנים מייצרים את הרכב מחומרים אחרים ? צובעים את הרכב בצבעים שונים מאשר העובדים במפעלי מאזדה או טויוטה ? התשובה היא לא. מרבית מבעלי רכבי היוקרה באים לבצע ציפוי ננו קרמי לרכב מתוך ידיעה כי הציפוי שומר על המראה החיצוני של הרכב לאורך שנים ארוכות ומאפשר לרכב להישאר יוקרתי ובעל מראה ייחודי לאורך זמן. אנו נוטים לחשוב שיש הבדל  בין רכב שעלותו כ 130 אלף שקלים או רכב שעלותו 300,400 אלף או אפילו מיליון ש"ח. אז קנית מאזדה חדשה, האם אתה יודע מה ההבדל בין מאזדה בת 3 שנים שעברה ציפוי ננו קרמי כשהייתה חדשה לבין מאזדה שפשוט נסעה ללא הגנה כלל ? כשאתה מטפח את הרכב בגיל צעיר , הוא עדיין יראה צעיר גם בגיל מבוגר. אם לא תזניחבעתיד רק תרוויח.

ציפוי ננו קרמי לרכב – בטיחות בכביש

הציפוי מיושם גם על שמשות הרכב. אחד היתרונות המובהקים ביותר בציפוי הוא הגדלת נראות הדרך בימים גשומים. השכבה הנוצרת היא שכבה הידרופובית ( דוחה מים ) ובכך מחליקה את המים במהירות משמשת הרכב ומאפשרת נסיעה בטוחה יותר עם שימוש  מופחת במגבי הרכב.

נכתב ע"י Nano-Y – ציפויים קרמים ודיטיילינג לרכב

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני