פוליש ווקס

 

כל אחד רוצה לנסוע ברכב שהוא יכול להתגאות בו , בדרך כלל זו התחושה שנוסעים ברכב חדש אך לא כולם יכולים להרשות לעצמם להתחדש כל שנה, שנתיים אבל כן יש דרכים לשמור על המראה שלו ולדאוג שיראה טוב כל הזמן.

אחת הדרכים הפופולריות היום הוא לעשות לו פוליש ווקס.

מה זה פוליש ומה זה ווקס?

פוליש הוא בעצם ליטוש. ליטוש הוא תהליך שנועד להסיר או להסוות פגמים ושריטות מצבע הרכב ולהחזיר לו את הברק הטבעי שלו.

ככל שהזמן עובר, והרכב נחשף למפגעי הטבע , הוא נשרט ומוכתם בסימני שמן ומים שלא יורדים בשטיפה רגילה. כל אלו גורמים להזדקנות טבעית של הרכב ונותנים לו מראה עמום וחסר ברק.

פוליש עוזר בהסרת שריטות קלות מצבע הרכב וסימני מערבולות ומשאיר את הרכב נקי וחלק.

לאחר הפוליש יש ליישם ווקס על מנת לתת לרכב הגנה נוספת ולספק לו ברק ויופי.

אז מהו ווקס והאם כדאי ליישם אותו על הרכב לאחר הפוליש?

התשובה היא כן !

נתחיל בזה שווקס לרכב עשוי משעווה.

השעווה מהווה מעין חוצץ זמני בין צבע הרכב שלך לבין מפגעים חיצוניים כמו מזג אוויר וקרני השמש.

השעווה יוצרת משטח חלקלק כזה שמסייע בהרחקת אבק ועפר שנדבק באופן טבעי לצבע הרכב ובכך מונעת מהעפר לשפשף ולגרד את צבע הרכב ומונעת את הנזק שבה.

לא ניתן לומר בודאות כמה זמן השעווה מחזיקה על צבע הרכב אך רצוי להחזיק בקבוק ולתחזק מדי פעם לפעם.

שכבת השעווה אינה רק מגינה על הרכב אלא נותנת לו ברק וחיות והופכת אותו לצעיר ורענן.

הגנה נוספת וקבועה שניתן לתת ליישם על הרכב הוא הגנה בציפוי קרמי לרכב.

פוליש ווקס לרכב

פוליש ווקס לרכב

המושג פוליש ווקס הפך כבר שגור בפיהם של אנשים רבים. למעשה כל מי החליט לחדש את מראה הרכב שלו ניגש את מכון השטיפה וביקש מן העובדים שיבצעו את הפעולה המוכרת. המושג מתפצל למעשה לשתי מילים: פוליש היא למעשה הפעולה הראשונה שנדרשת. היא מלטשת את השכבה החיצונית של הרכב ומורידה ממנו את כל השריטות הקלות והכתמים אשר נדבקו אליו במהלך השנים. לאחר שמתבצע התהליך הזה ניתן לעבור אל מריחת הווקס. החומר משמש שכבת הגנה מהשמש ומספק הגנה מפני קרינת uv אשר גורמת להזדקנותו הטבעית של צבע הרכב. חברת NANO Y מציעה שירותי פוליש ווקס איכותיים ושירותים נוספים.

פוליש ווקס – למי מתאים

רכבים בני כמה שנים עשויים לאבד את הזוהר שלהם, שריטות וחוסר הגנה לרכב עלולות להביא להזדקנות טבעית ודהייה של צבע הרכב. כמו שאנו מטפלים במנוע של הרכב שלנו כך עלינו לטפל גם בחלקים החיצוניים, אשר כוללים את שלדת הפח, המראות, הגלגלים וחלקים נוספים. במהלך הטיפול הרכב מקבל שכבת הגנה סמיכה אשר מזוקקת אצלנו בסדנה ונחשבת לטובה והעמידה ביותר בשוק. אם אתם מתכננים להכניס את הרכב בקרוב לטיפול פוליש ווקס, מומלץ לבחור בדיטיילר מקצועי אשר יבצע את העבודה בצורה הטובה והבטוחה ביותר אשר לא תפגע בצבע הרכב.

פוליש ווקס בבית

אם בחרת לחסוך כמה שקלים ולבצע פוליש ווקס בעצמך, חשוב לדעת מספר דברים:

 1. חשוב לבצע מחקר שוק ולבחור פוליש איכותי אשר עומד בכל התקנים המחמירים.
 2. יש לבחור במכשיר פוליש יקר ואיכותי של חברה גרמנית אשר מסוגל להוריד שכבה דקה מאוד מצבע הרכב וימנע את עוגמת הנפש שבהורדת שכבות רבות והסרת צבע הרכב לחלוטין.
 3. אל תנסו על הרכב שלכם לפני שהתנסיתם על מספר רכבים ישנים מאוד קודם לכן ! – חשוב מאוד להבין שפעולת הפוליש היא פעולה גסה מאוד המצריכה עדינות וניסיון רב על מנת לא לפגוע בשכבת הצבע של הרכב. ליטוש יתר על אותה נקודה יביא להסרת הצבע מהרכב ולמראה לא אחיד.
 4. יש ללטש כל נקודה ברכב בצורה זהה. אותה עוצמה ואותו זמן ליטוש – יש לפתח שיטת עבודה מדוייקת ורציפה על מנת להגיע לתוצאה מושלמת.

ואם כבר בחרתם לשלם עבור השירות:

למה כדאי לעשות אצל דיטיילר מיומן ולא במכוני השטיפה ?

במכוני השטיפה מציעים לנו פוליש ווקס כשירות משלים לשטיפת הרכב. למען האמת ? זה נוח מאוד , זה נגיש , אתם כבר שם , אז למה לא ? הרכב שלכם הוא לא מוצר זול , למרביתנו הרכב הוא ההשקעה הגדולה ביותר לאחר קניית הדירה אז אל נא נזלזל בו. בפעולה כל כך רגישה כמו פוליש ווקס עדיף לתת לדיטיילר מיומן לבצע לנו את הליטוש מהסיבות הבאות :

 1. דיטיילר מקצועי ומיומן הוא בעל הסמכה לכך ומאושר להשתמש בכלים ובחומרים המשמשים לפוליש.
 2. במכוני השטיפה לא כל מי שמבצע לכם טיפול פוליש הוא בהכרח בעל הניסיון , ההכשרה והמיומנות הדרושה לכך , הרכב שלנו הוא לא מוצר זול – חשוב מאוד לשמור עליו.
 3. דיטיילר מיומן יודע לחלק את הזמן ואת העוצמה בין כל חלקי הרכב ובכך אינו יוצר "שקעי צבע "
 4. בסדנאות מקצועיות יודעים לתת מענה לבעיות הנגרמו בעקבות פוליש שנעשה בצורה שגויה.

לסיכום , פוליש ווקס משפר בצורה פלאית את נראות הרכב, מחדש את הצבע ומסיר את מרבית השריטות והפגמים שנגרמו כתוצאה מהזמן וממפגעי הסביבה. פעולה זו מעלה את ערך הרכב בשוק החיצוני ומגדילה את האטרקטיביות שלו כלפי קונים פוטנציאלים. מחיר פוליש ווקס הוא לא גבוה ולכן מומלץ מאוד לבצע אותו פעם בשנה. במידה והחלטתם לבצע את הטיפול באופן עצמאי , חשוב מאוד לצבור ניסיון לפני שאתם מבצעים את הטיפול על הרכב שלכם וכמו כן , לרכוש מכשיר איכותי מאוד ולא להתפשר על מכשיר בינוני שעלותו כמה מאות שקלים – הזול הופך יקר מאוד כשמדובר בצבע הרכב שלנו. במידה והחלטתם לתת לבעל מקצוע לבצע עבורכם את העבודה , מומלץ לבחור בסדנת דיטיילנג מקצועית ולא במכוני השטיפה הפזורים ברחבי העיר.

אנו זמינים לכל שאלה והתייעצות.

www.nanoy.co.il

03-965-2233

ז'בוטינסקי 96 , פתח תקווה

נכתב ע"י Nano-Y – ציפויים קרמים ודיטיילינג לרכב

 

מידע נוסף בנושא

פוליש ווקס לרכב בראשון לציון

אתם משקיעים בכל שנה, מאות אלפי שקלים ברכב שלכם. בין אם על דלק, טיפולים שוטפים, ביטוחים ואפילו על טסטים ושדרוגים טכנולוגיים. ואולם, למרות הכול לעיתים רבות, אתם זונחים דווקא את האספקט הכי רלוונטי לבעלי רכבים רבים, מתוך חוסר תשומת לב – הנראות של המכונית. בדיוק מסיבה זו, ישנם בעלי רכבים רבים בישראל, שמעוניינים אחת לתקופה לבצע טיפול פוליש ווקס לרכב בראשון לציון על מנת להבטיח שגם המראה החיצוני של המכונית יהיה מושלם. לשם כן, ניתן לפנות לחברת NANO Y, אשר יכולה להעניק לכם טיפול פוליש ווקס מושלם לכל מגונית.

מדוע חשוב לבצע טיפול פוליש ווקס לרכב בראשון לציון?

לכל טיפול פוליש ווקס לרכב בראשון לציון יש לפחות חמישה יתרונות, אשר בגללם אתם רוצים לבצע אותו בכל שנה מחדש:

 • ניקוי – ניקוי עומק לשכבה החיצונית של הרכב שלכם, יכול ליצור מראה מחודש, ולאפשר לכם להנות מהרכב שלכם בכל נסיעה מחדש. כך שאתם רוצים להעניק טיפול 10,000 חיצוני לרכב שלכם מידי פעם.
 • איטום –הווקס מאפשר לכם למנוע בעיות של קורוזיה וחמצון לפח הרכב. איטום מושלם של השכבה החיצונית ברכב, מונע כניסה של מים ונזקי חום שיכולים לעלות לכם הרבה יותר כסף בעתיד. אם אתם רוצים להימנע מטיפולים יקרים והחלפות חלקים בעתיד, אתם יכולים לבצע באופן קבוע איטום חזק לפח שיצמצם פגיעה.
 • שריטות – נראות של שריטות על הרכב, יכולה להוריד מן השווי שלו ולכן אתם רוצים לטפל גם בשריטות הכי קטנות. הפוליש מלטש את שכבת הצבע העליונה וכך אתם יכולים ליצור מראה ויזואלי נטול פגמים לרכב שלכם, מבלי לצבוע אותו מחדש.
 • מראה הצבע – חידוש הצבע, על ידי שימוש בפוליש ווקס, נותן למכונית שלכם מראה חדש ומחודש, וכך יכול לשפר את השווי שלה בשוק.
 • ברק – שכבת האיטום, הווקס, היא שכבה שיוצרת מראה מבריק לרכב. גם לאורך פרק זמן מעת ביצוע הטיפול, אתם תוכלו לקבל מראה מיוחד במינו, יוקרתי ומושך.

צוות מקצועי – לעבודה מיומנת

על מנת לבצע פוליש ווקס לרכב בראשון לציון, אתם רוצים לפנות לצוות מקצועי שיכול להעניק לכם תמורה מלאה למחיר. לשם כך, ניתן לפנות לחברת NANO Y, אשר מבצעת טיפולים אלו באופן קבוע, לאורך כל ימות השבוע ובזמינות מלאה ללקוחותיה. הצוות שלנו יהפוך את הרכב שלכם לנקי ומחודש, ולא משנה מה היא מידת הנזק.

פוליש ווקס לרכב בפתח תקווה

המראה החיצוני של הרכב שלכם, הוא לא תמיד הדבר בו אתם משקיעים את כל המאמצים שלכם. הרי התחזוקה השוטפת של רכבים בישראל היא עניין יקר במיוחד, ולכן ישראלים רבים מוותרים על טיפולים חיצוניים לרכב. ואולם, ישנם לקוחות שרוצים לשמור על רמת נראות חיצונית נטול פגמים לאורך שנים, ולכן הם פונים לצוותים המקצועיים של חברת NANO Y, בכל שנה מחדש על מנת לבצע חידוש לשכבות הפח החיצוניות. אחד הטיפולים האהובים ביותר על הלקוחות הוא טיפול פוליש ווקס לרכב בפתח תקווה. במרחק נסיעה מהבית, אתם יכולים לקבל טיפול שיעניק מראה מחודש לרכב שלכם.

מעניקים את המראה המושלם לרכב – פוליש ווקס לרכב בפתח תקווה

טיפול פוליש ווקס לרכב בפתח תקווה הוא טיפול שכול המטרה שלו היא לחדש את המראה החיצוני של המכונית. גם אם אתם מבצעים לאורך כל ימות השנה, שטיפות קבועות של המכונית, חיצונית ופנימית, הצבע והפח עדיין סובלים מבלאי טבעי, אשר נוצר אודות לשמש הישראלית החמה, והתחזוקה שלכם. על כן, מומלץ לפחות אחת לשנה, לבצע טיפול פוליש ווקס לרכב בפתח תקווה.

טיפול הפוליש, הוא טיפול שמאפשר לכם לחדש את שכבת הצבע המקורית.  נוזל הפוליש מיכל חומרים כימיים שמסירים את שכבת הצבע העליונה של הרכב, אשר חשופה במיוחד לבלאי ולשריטות. כתוצאה מכך, אתם יכולים להחזיר למכונית המשפחתית שלכם את המראה המחודש שלה. כמות השריטות שתראו לאחר הפוליש תהיה נמוכה משמעותית.

לאחר מכן, טיפול הווקס משלים את המראה ויוצר הגנה מלאה מפני השמש. הווקס, במקור נוצר משעווה רגילה (דונג דבורים), אך כיום מיוצר מחומרים סינתטיים שונים. חומר זה נמרח על המכונית שלכם לקראת סיום הטיפול, ומהווה שכבת הגנה לצבע המקורי של הרכב, מפני קרני השמש החזקות לאורך השנים. כמו כן, לווקס יש אפשרות למנוע חמצון של הפח במכונית, רק מפני שהוא יוצר חציצה מלאה מהאוויר הפתוח.

ליטוש קטן והרכב שלכם מוכן

אם אתם רוצים לשמור על תחזוקה מלאה של החלק החיצוני של הרכב שלכם, אתם לא צריכים לבצע פעולות מסובכות למדי. כיום בכל טיפול פוליש ווקס לרכב בפתח תקווה אתם יכולים לקבל את החידוש המתבקש ואת שכבת ההגנה הרצויה לרכב שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לצוות המקצועי של חברת NANO Y, ואנו נבצע את הטיפול המושלם לרכב שלכם, במועד המתאים לכם, בעזרת החומרים האיכותיים ביותר.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני