פוליש ווקס לרכב מחיר

מחירי פוליש ווקס בישראל נעים בין בעל מקצוע אחד לאחר לפי מספר פרמטרים עליהם נרחיב בשורות הבאות, אך קודם כל חשוב להכיר:

מהו פוליש ווקס מחיר ולמה כדאי ליישם אותו על הרכב שלכם ?

יכול להיות שרכשת רכב יד שנייה לאחרונה , או שבא לך לרענן את הרכב הישן שלך,  שריטות וכתמים הם מנת חלקם של כל אדם המשתמש בכלי תחבורה פרטי . כמעט ולא ניתן לשמור על הרכב בתולי ומבריק לאורך זמן בצורה טבעית. חיכוך הרכב בזמן נסיעה עם האבק הנישא באוויר , השמש ששורפת את השכבה העליונה של הצבע והופכת אותו לדהוי , מפגעי אנוש ותאונות לא צפויות פוגעות בנראות הרכב והופכות אותו לאטרקטיבי פחות. למזלנו , עולם הדיטיילינג פיתח עבורנו מגוון טיפולים לתיקון נזקים אלו. פוליש ווקס מחיר הוא אחד הטיפולים האטרקטיביים ביותר הקיימים בשוק היום המספקים פתרון הולם לנזקי גוף הרכב.

פוליש ווקס מחיר הוא בעצם ליטוש עמוק של השכבה העליונה בצבע הרכב. ליטוש מקצועי ייעשה על ידי מכשיר ייעודי המסיר את השכבה הפגומה מצבע הרכב ותתיר את רכבך חלק , מבריק ונעים למראה. חשוב לומר כי פוליש ווקס מחיר אינו מטפל בכל הפגמים אך מצליח לטפל ולהסיר את רובם. חריטות עמוקות החודרות את צבע הרכב ומגיעות אל פח הרכב לא ניתנות לטיפול ומצריכות צביעה מחדש של החלק הפגוע. ישנם פיתרונות קבועים כמו ציפוי קרמי לרכב או ציפוי ננו קרמי לרכב אשר מונעות כמעט לחלוטין את הנזקים שצוינו למעלה. יש לציין כי הכנה לציפוי קרמי לרכב כוללת בתוכה פוליש ווקס במסגרת המחיר והכנות נוספות אשר משפרות משמעותית את נראות הרכב.

פוליש ווקס לרכב מחיר אטרקטיבי ב Nano-Y

אז מה בתאכלס משפיע על מחיר פוליש ווקס לרכב ?

  • בעלי המקצוע אצלם אנו מבצעים – בעבר רק דיטיילרים מוסמכים היו מבצעים טיפולי פוליש ווקס לרכב בשל מורכבות הטיפול והצורך בידיים מיומנות על מנת לבצע את הליטוש בצורה אחידה מבלי לפגוע בצבע הרכב המקורי. היום ניתן לראות מכוני שטיפה רבים שמציעים טיפולים אלו במסגרת טיפול משלים לאחר הכנסת הרכב למתקן השטיפה שכשלעצמו יוצר שריטות על צבע הרכב.
  • מיומנות , ניסיון , והבנה – היות וטיפול פוליש ווקס לרכב מחיר הוא תהליך בו מסירים שכבה מצבע הרכב, חשוב מאוד לבצע את הטיפול אצל בעל מקצוע מיומן שיודע איך ללטש את גוף הרכב מבלי לפגוע בצבע הרכב המקורי ולשמור על אחידות הצבע. דיטיילר מנוסה ומיומן יצליח להגיע לתוצאות אחידות מבלי ליצור הבדלי צבע תוך כדי הסרת השכבה הפגומה בצורה בטוחה ומבוקרת. מומלץ לבצע טיפולים אלו אצל מומחים העוסקים אך ורק בדיטיילינג ומבצעים טיפולי פוליש ווקס. פחות מומלץ לבצע במכוני השטיפה אשר מציעים זאת רק כטיפול משלים ואינם מתמחים בתחום זה.
  • איכות המכונה והחומרים – חשוב מאוד לבדוק באילו מכונה עובד בעל המקצוע העתיד לבצע פוליש ווקס מחיר על הרכב שלכם. המכונות הטובות ביותר הקיימות היום הן המכונות הגרמניות אשר יודעות ללטש שכבה מאוד דקה מצבע הרכב לעומת מכונות אחרות המלטשות בצורה גסה יותר ועלולות  לפגום את הצבע המקורי.
  • בדיקה ראשונית והערכת נזקים – מכירים את זה שאתם מגיעים עם רכב מלוכלך למכון שטיפת רכב ועוד לפני שהרכב עבר שטיפה יסודית כבר מציעים לכם לשלם עבור פוליש ווקס מחיר ? כמומחים לדיטיילינג מקצועי וככאלו שמתעסקים בזה באופן יום יומי אנו יודעים כי לפני שמבצעים טיפול כל כך פולשני , חייב לבצע הערכת נזקים טרם הטיפול! לא כל רכב מתאים לטיפול פוליש ווקס ולפעמים עדיף לוותר על הטיפול על מנת למנוע נזקים. דמיינו שאתם הולכים לרופא ומקבלים אנטיביוטיקה עוד לפני שהרופא בדק מה באמת הבעיה. תזכרו – בדיקה ראשונית היא הכרחית. כשמציעים לכם טיפול ללא בדיקה – תחשדו.

לכל שאלה , בקשה או טענה אנו מזמינים אתכם באהבה רבה ליצור איתנו קשר.

 

Nano-Y ציפויים קרמיים איכותיים ודיטיילינג לרכב.

ז'בוטינסקי 96, פתח תקווה.

03-965-2233

נכתב ע"י Nano-Y – ציפויים קרמים ודיטיילינג לרכב

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני