ניקוי ריפודים לרכב

כמה שנים עברו מאז שרכשת את הרכב ? הריפודים מלוכלכים ומלאי כתמים ? אתה מרגיש שמיצית והגיע הזמן לנקות ? סביר להניח שאם הגעתם לדף זה, אתם זקוקים לשירותי ניקוי ריפודים לרכב. אם יש לכם ילדים קטנים, סביר להניח שהצורך הזה רק גדל. אולי קניתם רכב יש שנייה ובא לכם להשאיר את הלכלוך והחיידקים רחוק מכם ? ניקוי ריפודים לרכב הוא הפתרון הטוב ביותר עבור כולנו על מנת להרחיק את הבקטריות הלכלוך והזוהמה מחוץ לחיינו. אצלנו ב NANO-Y מצחצחים את המושב ברמה הגבוהה ביותר בעזרת קיטור אדים ושאיבה רטובה ומביאים את המושב למצב הכי טוב אליו הוא יכול להגיע. לא משנה אם יש לך ריפודי עור או בד , נוציא את כל הזוהמה שהצטברה עם השנים בצורה יסודית ושיטתית ונסיר את הריח הרע שנדבק למושב.

ניקוי ריפודים לרכב – מדוע ולמה?

מעבר למראה האסתטי , ריפודי הרכב הם משטח פורה לבקטריות וחיידקים , בדומה לדלת בשירותים.

  • תגידו שלום לכתמים אוכלים או שותים ברכב? מסיעים ילדים קטנים? הרכב משמש להובלות סחורה? הגיוני להניח שכתמים בודדים או רבים יפארו את מושבי הרכב. ניקוי ריפודים לרכב מסיר את מרבית הכתמים ומשאיר את המושב נקי וטוב למראה.
  • הגיע הזמן לנשום אוויר נקי אין צורך להכניס אדם אסתמטי לרכב על מנת לזהות כי מושב הרכב סופג אבק רב. למעשה , מושב הרכב סופג אבק יותר מכל חלק אחר ברכב. ניקוי ריפודי הרכב מאפשר  להיפטר מהאבק , ובכך מאפשר לכם לנשום אוויר טוב ובריא יותר.
  • נראות חדשה – ניקוי ריפודים לרכב מעניק לו מראה פנימי חדש. הלכלוך והזוהמה מעניקה למושב צבע חדש ולא מחמיא במיוחד , בעיקר כשמדובר במושבים בהירים. הטיפול מוציא את כל המזיקים מריפוד המושב ומחזיר לו את צבעו המקורי.

ניקוי ריפודים לרכב מחיר אטרקטיבי במיוחד

השיטות המתקדמות ביותר לניקוי ריפודים לרכב רק אצל Nano-Y

שיטות ניקוי מושבי הרכב הן מגוונות ורבות. חלק מבעלי המקצוע משתמשים במברשת לצורך שפשוף המושב במקביל למים וסבון , חלק אחר מסתפק בשאיבה בלבד בדרך כלל בתהליך של ניקוי רכב שגרתי. אחרים מנקים עם מים וסבון ונותנים לרכב להתייבש לאחר מכן. השיטה הטובה והיעילה ביותר לניקוי מושבי הרכב היא שימוש בקיטור אדים רותח במקביל לשאיבה רטובה וחזקה.  בשיטה זו משתמשים ב 2 מכשירים במקביל. מכשיר קיטור אדים ומכשיר לשאיבה רטובה. תחילה נחדיר אדים חמים לתוך ריפוד הרכב ובכך נציף את כל הזוהמה והלכלוך החבוי הקיים שם ולאחר מכן נשתמש במכשיר שמבצע 2 פעולות , שפשוף המושב והוצאת סבון ובמקביל שאיבה חזקה שתפקידה להסיר את הלכלוך והכתמים לחלוטין מריפוד ברכב.

תהליך ניקוי מקצועי דורש תחילה אבחנה של סוג הריפוד וצורת העבודה שבה נעבוד שכן ריפוד עור יכול להישרף בתהליך הניקוי לעומת ריפוד בד שניתן לניקוי בצורה אגרסיבית יותר. לאחר האבחנה הראשונית נבחן את סוג החומר בו נשתמש ואת סוג הסבון המתאים לריפוד הרכב.

 

רוצה להתייעץ ? להבין אילו סוג ניקוי מתאים לרכבך ?

ב Nano-Y מציעים שירותי ניקוי ריפודים לרכב ברמה גבוהה מאוד.

צרו קשר לפרטים נוספים.

ז'בוטינסקי 96, פתח תקווה.

03-965-2233

נכתב ע"י Nano-Y – ציפויים קרמים ודיטיילינג לרכב

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני