מה הוא פוליש ווקס ומדוע הוא מומלץ?

אנשים רבים כבר יודעים כי טיפול פוליש ווקס הינו חיוני לשם שמירה על מראהו של הרכב. כך שאת הטיפול היעיל ביותר ניתן יהיה למצוא בחברת NANAO Y. חברתנו תשמח לעמוד לשירותכם ולוודא כי הרכב יוכל לקבל את הטיפול המתקדם והיעיל ביותר בתחום הרכבים. הצוותים המקצועיים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת ולספק את כל המידע לו אתם זקוקים בנוגע לתהליך, יתרונותיו ומחירו.

 

פוליש ווקס הוא למעשה טיפול אשר מורכב משני תהליכים חשובים והם:

  • פוליש – בשלב זה מתבצע ליטוש של שכבת הצבע החיצונית של הרכב. הפוליש מסיר שכבה דקיקה של צבע וכך ממזער פגיעות. חשוב להבין כי שלב זה משאיר את הרכב פגיע לסביבה החיצונית ועל מנת להגן עליו, יהיה צורך להמשיך לשלב השני של שכבת הווקס.
  • ווקס – הנחת שכבת הווקס מספקת למעשה שכבת הגנה נוספת על גבי הצבע המקורי. דבר זה תורם לשמירה על הברק והצבע מפני פגעי מזג האוויר, לכלוך ונזקים כאלו ואחרים. הווקס מסנן גם את קרניה המזיקות של השמש וכך מונע דהייה של שכבת הצבע לאורך זמן.

 

אין ספק כי השילוב של שתי הפעולות הללו יכול להביא לשיפור משמעותי במראהו וחזותו של הרכב שלכם. כך ניתן יהיה למזער שריטות ולהניח שכבת ווקס מבריקה שתגן על הרכב מפני מפגעים שונים בסביבתו בשעה שהיא מיושמת על גבי הרכב.

 

מחזירים לרכב את הברק

ככל שהזמן עובר, כך נחשף כלי הרכב שלנו ליותר ויותר מפגעים שונים. הוא נשרט ומוכתם בסימני נוזלים שונים ולכלוך, ומחלק מהם אף לא ניתן להיפטר גם בשטיפה רגיש של הרכב. חברת NANO Y מעמידה לרשותכם את המענה המתאים ביותר לבעיה זו. טיפול פולי שווקס לרכב, אשר יסיר או יסווה פגמים ושריטות שעל הרכב, יחזיר לו את הברק הטבעי שלו ויאפשר תחזוקה נוחה ופשוטה שלו.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני