הכנת הרכב למכירה

 

מוכר את הרכב ?

הכנת הרכב מבחינה חיצונית למכירה היא השקעה לכל דבר,

לא רק שהכנה מראש תעזור לך למכור את הרכב מהר יותר , אלא גם תוכל לדרוש עליו בגאווה – סכום גבוה יותר.

הרעיון הוא להפוך את הרכב לאטרקטיבי יותר מאשר רכבים אחרים אשר נמכרים במקביל.

אל תניח שקונה פוטנציאלי יראה את הכתם על המושב או על הדשבורד ויגיד , " או !! זה בדיוק הרכב שחיפשתי " – לא ! זה לא יקרה.

הפלסטיקה השחורה כבר לא שחורה כל כך כמו בעבר , השריטות על הצבע מצביעות על גיל הרכב. והפנס הדהוי כבר לא מאיר כמו פעם. מוכר לך ? 

הרושם הראשוני שהקונה מקבל ברגע שהוא רואה את הרכב לראשונה משפיעה באופן ישיר על ההחלטה שלו האם לרכוש או לא וכמה הוא בעצם מוכן לשלם בעבורו.

קרצוף המושבים והסרת כתמים ומזיקים, הסרת ריחות רעים מהרכב , פוליש ווקס לרכב והעלמת " מערבולות " ושריטות קלות מצבע הרכב , פלסטלינה וליטוש פנסים – כל אלו משפרים את נראות הרכב ותחושת הנסיעה בו משמעותית ומעלים את ערכו בעיני המוכר הפוטנציאלי ובכך תעזור לכם בתהליך המכירה.

צרו קשר לפרטים נוספים

הכנת הרכב למכירה

כשאנו רוצים למכור את הדירה , אנו משקיעים בשיפוצה , בתיקון הליקויים או לפחות בהסתרתם. אנו מנסים להביא את הדירה לנראות טובה יותר במינימום זמן וכסף על מנת שנוכל לדרוש עליה יותר עבור רוכשים ושוכרים עתידיים. בדומה לכך , הכנת הרכב למכירה דורשת השקעה דומה. אני רוצה  להציג לכם מספר דרכים בהם ב Nano-Y הופכים את הרכב שלכם לאטרקטיבי יותר כלפי הרוכש הפוטנציאלי או מחדשים אותו עבור שימושכם הפרטי.

הכנת הרכב למכירה – כיצד הקסם מתרחש?

הכנת הרכב למכירה דורשת עבודה יסודית ע"י דיטיילר מיומן על מנת להעלות את הערך של רכבכם ולהפכו לאטרקטיבי יותר בעיני הרוכש הפוטנציאלי. הכנת הרכב למכירה מתבצעת בשלבים הבאים :

מתחילים מבחוץ :

  • פלסטלינה לרכבפלסטלינה לרכב מבצעים לפני פוליש ווקס. תפקידה של הפלסטלינה היא להפוך את הרכב לחלק ואחיד למגע, להוריד את שכבת האבק שנלכדה בצבע הרכב ( ואינה יורדת עם מים ) ומסירה את האבנית המצטברת עם השנים. פעולה זו הכרחית כשלב ראשוני לפוליש ווקס
  • פוליש ווקס לרכב שכבת הווקס נועדה לשמר את מראה הרכב ולהעניק לו גוון יוקרתי ומבריק. שכבה זו מתבצעת לאחר תהליך הליטוש שבו מסירים או מסווים את מרבית השריטות והפגמים מצבעו של הרכב בכדי להשיב לו את הברק והחיות. בדומה לכל דבר אחר, הזמן העובר נותן את אותותיו ברכב, וחושף אותו למפגעי הטבע והאדם השונים – שריטות על הרכב , כתמים, שפשופים ועוד, המשווים לו מראה חסר ברק, עמום, דהוי ובלוי. הווקס מספק לרכב שכבת הגנה וברק לאחר ששכבת הפוליש משאירה את הרכב נקי , חלק ומבריק למראה וגם למגע.
  • חידוש וליטוש פנסיםכשמו הוא , ליטוש פנסים והחזרתם למצבם המקורי לאחר הסרת האבנית ושכבת הלכלוך שכבר אינה יורדת במים.

לאחר שסיימנו להכין ולשדרג את המראה החיצוני של הרכב, עוברים פנימה. אז מה עושים ?

  • חידוש פלסטיקה – עם השנים הרכב חשוף יותר ויותר למפגעי השמש ומזג האוויר ולכן הפלסטיקה שבו נאכלת ומאבדת מצבעה השחור המהפנט. חידוש פלסטיקה, באמצעות חומרים מיוחדים, מחזיר את הרכב כמה שנים אחורה ומשיב את ההנאה והתחושה לנהג כי מדובר ברכב צעיר במספר שנים.
  • ניקוי ריפודי הרכב\ניקוי מושבי הרכב ורצפת הרכב – אפשר להפסיק להסתיר את מושבי הרכב עם כיסוי לא מחמיא. ב nano-y אנו מבצעים ניקוי מושבים עמוק באמצעות קיטור אדים ושאיבה רטובה וחזקה. התהליך מתבצע בצורה יסודית ומקצועית ומשאיר את מושבי הרכב נקיים , מזמינים ומריחים נהדר.
  • מטפלים בריח ריח רע כשלעצמו הינו תופעה נוראית, בייחוד לרגישים בחבורה ולמהירי רפלקס ההקאה. אך נראה שריח רע ברכב הוא גרוע אף יותר, משום שמדובר בקופסת מתכת סגורה וצפופה. הריחות החשודים הם בדרך כלל קומבינציה של לכלוכים, חיידקים ואבק שנדבקו בריפודי המושבים או באזורים אחרים של הרכב ויצרו קוקטייל ריחות נוראי, שעשוי להיות מזיק לבריאות. ולכן במקרים מסויימים ניקוי מושבי הרכב כשלעצמם אינם מספיקים ויש צורך בניקוי עמוק יותר באמצעות פצצת טיהור אשר מיושמת בדרכי המיזוג ברכב.

אלו חלק מהטיפולים המבוצעים כאשר מבצעים הכנת רכב למכירה,

ישנם טיפולים נוספים אשר מספקים הגנה קבועה לרכב.

ציפוי ננו קרמי

ווקס אינו עמיד לאורך זמן ויש לחדשו אחת לכמה ימים , הוא לא יקר ונוח מאוד ליישום. במידה ואתם מעוניינים בפתרון קבוע יותר, אשר יעלה את ערכו של הרכב בעיני רוכשים פוטנציאלים אתם בוודאי תרצו לבצע ציפוי ננו לרכב. הציפוי עמיד מאוד ומספק הגנה קבועה לרכב. הציפוי מיושם על צבע הרכב ומהווה "גדר הפרדה" קבועה בין שכבת צבע הרכב לבין הסביבה החיצונית. ציפוי קרמי חוסם את קרינת השמש UV ומונע דהייה טבעית של צבע הרכב. הציפוי דוחה מים ולכלוך ומעניק לרכב את "אפקט המראה" ו"אפקט ההשתקפות". הוא הופך את פעולת הניקיון לקלה מאוד ומסייע בהפסקת ההשתעבדות לניקיון.כמו כן, שמשות עליהן מיושם ציפוי קרמי , הופכות לבטוחות יותר בזמן החורף בכך ש"הודפות" את המים כלפי מטה ומגבירות את שדה הראייה של הנהג בזמן הגשם.

 

לפרטים נוספים וייעוץ ניתן לפנות אלינו באהבה רבה,

אנו נמצאים בז'בוטינסקי 96, פתח תקווה.

03-965-2233

נכתב ע"י Nano-Y – ציפויים קרמים ודיטיילינג לרכב

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני